1) Hliadka MP na ulici Predmestsk├í zistila dvoch mu┼żov, ktor├ş sa n├ísil├şm pok├║┼íaj├║ vnikn├║┼ą do zbern├ęho kontajnera na ┼íatstvo. Pri kontrole os├┤b bolo zisten├ę, ┼że na jedn├ęho z mu┼żov je vydan├Ż pr├şkaz na zatknutie. 27 ro─Źn├║ osobu si prevzali kolegovia zo ┼ít├ítnej pol├şcie, druh├í bola dorie┼íen├í v kompetencii MP.

2) Opera─Źn├ę stredisko prijalo telef. oznam oh─żadom zaparkovan├ęho vozidla na ulici B.S. Timravy, z ktor├ęho je po─Źu┼ą ┼ítekot psa dlh┼íiu dobu. Hliadka zistila, ┼że zviera je uzamknut├ę v priestoroch kufra, ale skontaktova┼ą s majite─żom sa jej v┼íak nepodarilo. Po cca hodine sa k vozidlu dostavil vodi─Ź vozidla, ktor├Ż z d├┤vodn├ęho podozrenia t├Żrania, mal ─Źo vysvet─żova┼ą hliadke Policajn├ęho zboru.

3) Bitka medzi sestrami zav┼Ľ┼íila rodinn├║ oslavu spojen├║ s konzum├íciou alkoholu v byte na ulici J. Z├ívodsk├ęho. Kop do hlavy mal za n├ísledok krv├ícaj├║ce zranenie nosa. Hliadka po upokojen├ş situ├ície zistila v byte ─Ćal┼í├şch 5 zna─Źne podnapit├Żch os├┤b. R├Żchla zdravotn├í pomoc previezla zranen├║ ┼żenu do nemocnice. Nedodr┼żiavanie protipandemick├Żch opatren├ş bude post├║pen├ę na pr├şslu┼ín├Ż spr├ívny org├ín.